MC Com, s.r.o.  

Jsme Vašimi partnery.

Novinky

2012,2013: Realizace úspěšných projektů v oblasti optimalizace nákladů pro menší tuzemské a 2 velké zahraniční firmy.

23.3.2010: Po 15ti měsících byrokratických průtahů ze strany ČEZ a státní byrokracie byla uvedena do provozu FVE, fyzicky dokončená na přelomu listopadu a prosince 2009. Bez koruny vydané na úplatky. Jak ze strany státní správy, tak ze strany ČEZ, byly požadavky několikrát nadzákonné nebo nebyly dodržovány zákonné lhůty na vyřízení žádostí a odpovědi. Korektní spolupráce byla s ERÚ v Jihlavě a firmami dodávajícími komponenty svépomocí stavěné elektrárny.

Podpora vzdělávání


V rámci podpory vzdělávání úzce spolupracujeme se SPŠE v Úžlabině 320 v Praze 10 a dalšími subjekty.

Podíleli jsme se také na následujících vzdělávacích titulech:
  • Elektronické počítače 1. část , Roman Mikoláš pojednává o struktuře počítačů na bázi procesorů Intel
  • Elektronické počítače 2. část , Roman Mikoláš seznamuje čtenáře s rozšiřujícími kartami a jejich parametry, síťovou problematikou a dalšími možnostmi využití počítačů a jejich periférií.
  • Mikroprocesory řady 8051 , Petr Skalický kniha o jednočipových mikropočítačích, již ve čtvrtém přepracovaném vydání. Zájemcům o tuto problematiku dále doporučujeme navštívit stránky www.hw.cz.
  • HW CD ROM I,II. HW 2000 , ve spolupráci s HW serverem úspěšná řada CD ROM obsahuje mj. zrcadla několika elektrotechnických serverů, stovky MB katalogových listů z oboru aplikované digitální techniky návody a zapojení, katalog GM electronic, s.r.o. a další,...
  • Ekonomie - CD I,II,III , Pomoc při realizaci projektu Institutu svazu účetních, multimediální CD ROM, kapitoly o mezinárodním obchodě a alokaci vzácných zdrojů.
  • Computers I , ve spolupráci s AVTC ČVUT Praha odborná angličtina - prosinec 1999.
Nabízíme podporu autorům kvalitních knížek a dalších pomůcek z oblasti vzdělávání a informačních technologií.